DAHUA PFS3211-8GT-120, 8 Port, Gigabit, 8 Port PoE, 120W, +2 Port SFP, +1 Port GigaBit Uplink, Yönetilemez, Rack Mount Switch

  • Ürün Kodu: PFS3211-8GT-120
  • Barkod: 06923172525482
  • Marka: Dahua
  • Stok: 20
  • 6.114,06 TL
    KARGO BEDAVA
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş

 

ModelDahua PFS3211-8GT-120 Teknik Özellikleri
 

 

Ethernet Port

8 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 10/100 / 1000Mbps Base-T (PoE güç kaynağı)

 

1 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 10/100/1000 Mbps Temel-T

2 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 1000Mbps Base-X

PoE Güç TüketimiPort1 & 5 ≤60W, Port2 ~ 4 ve Port6 ~ 8≤30W, Toplam güç≤120W
PoE ProtokolüIEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE +), Hi-PoE
Switch Kapasitesi33Gbps
Paket İletme Oranı16.37Mpps
Paket Tampon Bellek1.75MB
MAC Tablo Boyutu4K
Akış KontrolüVarsayılan olarak etkinleştirme
Uygulama Nem10%~90%
GüçDC48 ~ 57V
Yıldırım KorumasıOrtak Mod 4KV

 

Diferansiyel Mod 2KV

ESDTemas deşarj: ± 6kV

 

Hava tahliye: ± 8kV

Çalışma Koşulları-30 ℃ ~ 65 ℃
Net Ağırlık0.62kg
Boyutlar150 mm x 110 mm x 42 mm
Aksesuarlar 
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu

 

PoE Desteği8 Adet
Port Sayısı11 Adet
Rack KasaUyumlu
SFP Yuva2 Adet
Veri Transfer Hızı10/100/1000 MBPS
YönetimYönetilemez
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...