DAHUA PFS4218-16ET-240-V2, 16 Port, MegaBit, 16 Port PoE, 240W, +2 Port Combo SFP, +2 Port GigaBit Uplink, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

  • Ürün Kodu: PFS4218-16ET-240
  • Barkod: 06939554912832
  • Marka: Dahua
  • Stok: 3
  • 8.209,38 TL
    KARGO BEDAVA
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş
ModelDahua PFS4218-16ET-240 Teknik Özellikleri
Ethernet Port2 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 10/100/1000 Base-T (Birleşik port)

 

2 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 1000 Taban-X (Combo port)

16 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 10/100 Base-T (PoE güç kaynağı)

PoE Güç TüketimiPort1 / 2, Hi-PoE (60W), PoE +, PoE’yi destekler

 

Her güç ≤30 W

Total≤240W

PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Anahtarlanma Kapasitesi8.8G
Paket İletim Oranı5.36Mpps
Uygulama Nem Oranı% 10 ~% 90
Güç KaynağıAC 100 ~ 240V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4KV

 

Diferansiyel Modu 2V

Çalışma Koşulları-10 ℃ ~ 55 ℃
Net Ağırlık3.51kg
Boyutlar440mm x300mm x44mm
Aksesuarlar 
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
Sistem Özellikleri
SistemKullanıcı adı / şifre: admin / admin
IP Adresi: 192.168.1.110/24
PoE Bütçe240W
MAC Tablosu Boyutu4K
VLAN802.1Q Standart VLAN
Spanning TreeSTP

 

RSTP

Port ToplamaStatik port toplama

 

LACP protokolü

MirroringÇoktan bire port yansıtma
DHCPDHCP-Client mevcut
Uzun Mesafe Modu250m’ye kadar “Güç ve Veri” iletim mesafesi
Akış KontrolüGeri basınç tipi kontrole dayalı yarı çift yönlü;

 

F PAUSE çerçeveye dayalı dubleks ÛLL

Güvenlik ÖzellikleriPort’a göre IP + MAC bağlama;

 

IEEE802.1x port kimlik doğrulaması

Sistem BakımıTek-tuş kurtarma

 

Güncellenmiş paket yüklemesini destekleme

Sistem günlüğü

QoSYüksek ve düşük öncelikli, WRR

 

802.1P, DSCP

Protokole göre destek önceliği

Network YönetimiWEB (http ve https protokolü)

 

SNMP V1 / V2C / V3 desteği

PoE YönetimiPoE ayarı (real-time port tüketimi)

 

PoE etkinlik istatistikleri

Green PoE

 

PoE Desteği16 Adet
Port Sayısı18 Adet
Rack KasaUyumlu
SFP Yuva2 Adet
Veri Transfer Hızı10/100 MBPS
YönetimYönetilebilir
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...