DAHUA PFS4226-24ET-360-V3, 24 Port, MegaBit, 24 Port PoE, 360W, +2 Port Combo SFP, +2 Port GigaBit Uplink, Yönetilebilir, Rack Mount Switch

  • Ürün Kodu: PFS4226-24ET-360
  • Barkod: 06939554912917
  • Marka: Dahua
  • Stok: 10
  • 10.555,58 TL
    KARGO BEDAVA
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş
ModelDahua PFS4226-24ET-360 Teknik Özellikleri
Ethernet Port2 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 10/100/1000 Base-T (Birleşik port)

 

2 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 1000 Taban-X (Combo port)

24 tumyedekler2.sh tumyedekler.sh tumy.sh 10/100 Base-T (PoE güç kaynağı)

PoE Güç TüketimiPort1 / 2, Hi-PoE (60W), PoE +, PoE’yi destekler.

 

Her güç ≤30W

Toplam ≤360W

PoE ProtokolüIEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
Anahtarlanma Kapasitesi8.8G
Paket İletim Oranı6.55Mpps
Uygulama Nem Oranı% 10 ~% 90
GüçAC 100 ~ 240V
Yıldırımdan KorunmaOrtak Mod 4KV

 

Diferansiyel Modu 2V

Çalışma Koşulları-10 ℃ ~ 55 ℃
Net Ağırlık3.51kg
Boyutlar440mm x300mm x44mm
Aksesuarlar 
PFT39501.25G 850nm, 500m, LC, Çok modlu
PFT39601.25G 1310 / 1550nm, 20km, LC, Tek modlu
PFT39701.25G 1550 / 1310nm, 20km, LC, Tek modlu
Sistem Özellikleri
SistemKullanıcı adı / şifre: admin / admin
IP Adresi: 192.168.1.110/24
PoE Bütçe360W
MAC Tablosu Boyutu4K
VLAN802.1Q Standart VLAN
Spanning TreeSTP

 

RSTP

Port ToplamaStatik port toplama

 

LACP protokolü

YansıtmaÇok noktalı port yansıtma
DHCPDHCP-Client mevcut
Uzun Mesafe Modu250m’ye kadar “Güç ve Veri” iletim mesafesi
Akış KontrolüGeri basınçlı tip kontrollü yarı dubleks;

 

F PAUSE çerçeveye dayalı ull dubleks

Güvenlik ÖzellikleriIP + port’a dayalı MAC bağlama;

 

IEEE802.1x port kimlik doğrulaması

Sistem BakımıTek düğmeyle kurtarma

 

Güncellenmiş paket yüklemeyi destekleme

Sistem günlüğü

QoSYüksek ve düşük öncelikli, WRR

 

802.1P, DSCP

Protokol uyarınca destek önceliği

Network YönetimiWEB (http ve https protokolü)

 

SNMP V1 / V2C / V3’ü destekleme

Yetki Belgesi YönetimiPoE ayarı (real-time port tüketimi)

 

PoE etkinlik istatistikleri

Yeşil PoE

 

PoE Desteği24 Adet
Port Sayısı24+4 Adet
Rack KasaUyumlu
SFP Yuva2 Adet
Veri Transfer Hızı10/100 MBPS
YönetimYönetilebilir
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...