Hakkımızda

VİZYONUMUZ
 
Uluslararası platformlarda tanınan, yeniliklere öncülük eden, diğer teknoloji firma kuruluşları tarafından örnek alınan firma olmak. Ülkemizde tüm iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olan teknoloji ürünlerinin sağlayıcısı olmak ve pazarda lider bilişim firması olarak faaliyetlerine devam etmektir. Hedefimiz takip eden değil takip edilen olmaktır. MY INFO E-Ticaret hedeflerine ulaşmak için ara vermeksizin çalışmalarına devam etmektedir.
 
 
 
MİSYONUMUZ
 
Pazarın etkili tedarikçilerinden biri olarak, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz ederek, markalara ait yenilikçi ürünleri Türkiye Bilişim sektörüne sunmaktır. En iyi hizmeti en optimum çözümle en yüksek kalite standartlarında müşterilerine sunmak. Her zaman en iyiyi hedefleyerek sektöründe öncü rol oynamaktadır.
MY INFO E-Ticaret geçen süre zarfında Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde birçok proje yürütüp sonlandırdığı gibi ülkemizin önde gelen firmaları ile birçok projeye imza atmıştır. Kurumsal hizmet ihtiyacı içinde olan bütün müşterilerimizin önde gelen tedarikçisi ve çözüm ortağı haline gelmiştir.
 
DEĞERLERİMİZ
 
Güvenilir ve İtibarlıyız
Tüm davranışlarımızda, yüksek iş etiğine sahip olmaya, tutarlı olmaya, dürüst olmaya, söylediklerimizi yerine getirmeye, başkalarına karşı saygılı olmaya, kurumumuzu her anlamda sahiplenmeye ve en iyi şekilde temsil etmeye her zaman özen gösteririz.
 
Sonuç Odaklıyız
Hızlı, dinamik ve çalışkan bir ekip olarak zoru başarmayı severiz. Hedefimize odaklanırız, maliyet liderliğimiz ile sektörde de lider olmaya özen gösteririz. Sürdürülebilir ve ölçülebilir verimlilik sergileyerek sonuçlarımıza ulaşırız.
 
Yetkin Bir Ekibiz
Sürekli gelişime açığız ve önem gösteririz. Hızlı öğrenmeye ve birlikte öğrenmeye, ekip olarak yol almaya değer veririz. Yaptığımız işlerden ve sonuçlardan kendimizi sorumlu hissederiz ve sonuçları almak için yetkinliklerimizi geliştiririz. Tüm bunları hayatı kolaylaştırarak, olumlu ve iyimser iletişim becerileri ile gerçekleştirmeye özen gösteririz.
 
Yenilikçiyiz
Yaratıcı olmaya, değişikliklere ve fırsatlara açık olmaya özen gösteririz. Yeni iş alanları yaratmak, yeni fikirler üretmek ve var olan fırsatları değerlendirmek için ölçülebilir riskler alırız.
 
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...