OMADA TL-SG3210, 8 Port, GigaBit, Metal Kasa, +2Port GigaBit SFP, Yönetilebilir, Rackmount Switch

  • Ürün Kodu: SG3210
  • Barkod: 06935364006396
  • Marka: Tp-Link
  • Stok: 2
  • 3.208,71 TL
    KARGO BEDAVA
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve ProtokollerIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Arabirim8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
Ağ Medyası10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan SayısıFanless
Fiziksel Güvenlik KilidiYes
Güç Kaynağı100~240VAC, 50/60Hz
Güç TüketimiMaximum: 10.7W (220V/50Hz)
Boyutlar ( W X D X H )11.6*7.9*1.7in. (294*200*44 mm)
MontajRack Mountable
Maks. Güç Tüketimi6.836 W (220 V/50 Hz)
Max Heat Dissipation23.32 BTU/h
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane20Gbps
Paket Yönlendirme Hızı14.9Mpps
MAC Adres Tablosu8k
Paket Buffer Belleği4Mb
Jumbo Frame10240 Bytes
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of ServiceSupport 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 ÖzellikleriIGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLANSupports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration
Erişim Kontrol ListesiL2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
Time Range Based
GüvenlikIP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 UygulamalarıDHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
YönetimWeb-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
DİĞERLERİ
SertifikaCE, FCC, RoHS
Paket İçeriğiSwitch; Power Cord; Quick Installation Guide;Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
Sistem GereksinimleriMicrosoft® Windows® 8, 7,Vista™, XP or MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
OrtamOperating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
PoE DesteğiYok
Port Sayısı8 Adet
Rack KasaUyumlu
SFP Yuva2 Adet
Veri Transfer Hızı1Gbps
YönetimYönetilebilir
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...