TP-LINK TL-SG1016D, 16 Port, GigaBit, Metal Kasa, Yönetilemez, Rackmount Switch

 • Ürün Kodu: TL-SG1016D
 • Barkod: 06935364020613
 • Marka: Tp-Link
 • Stok: 4
 • 2.426,85 TL
  KARGO BEDAVA
Adet
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Güvenli Alışveriş
 • 16 adet 10/100/1000Mb/sn bağlantı noktası
 • %15'e* ulaşan oranda enerji tasarrufu sağlayan yeniliki enerji verimliliği teknolojisi
 • Kendi kendine MAC adresi ğrenmeyi, Otomatik MDI/MDIX ve Otomatik yapılandırma alışverişi zelliklerini destekler
 • Tak ve kullan tasarımı
Bu rn Ne Yapar?
TL-SG1016D Gigabit Ethernet Anahtarı, eski ağın 1000Mb/sn ağına ykseltilmesi iin size yksek performanslı, dşk maliyetli, kesintisiz ve standart bir ykseltme sağlamaktadır. 16 bağlantı noktasının tamamı otomatik MDI/MDIX zelliğini destekler, kablo tipi iin endişelenmeye gerek yoktur, kullanmaya başlamanız iin yalnızca bağlamanız yeterlidir. Ayrıca, TL-SG1016D modeli yeniliki enerji verimliliği teknolojisiyle %15'e ulaşan oranda enerji tasarrufu sağlayabilir ve %80'i geri dnştrlebilen ambalaj malzemeleri ile iş ağınız iin evre dostu bir zmdr.
evre Dostu TP-LINK Teknolojisi
Bu yeni nesil TL-SG1016D Gigabit Anahtarı, ağınızın kapasitesini ok daha az enerji kullanarak nemli lde artırabilen en son yeniliki enerji verimliliği teknolojilerine sahiptir. Ağınızın karbon ayak izini sınırlamak iin enerji tketimini bağlantı durumuna gre otomatik olarak ayarlar. Aynı zamanda AB'nin belirli zararlı maddelerin kullanımını yasaklayan RoHS direktifine uygundur. Ayrıca, ambalaj malzemelerinin %80'i geri dnştrlebilir.
Yksek Performans
16 bağlantı noktasının tamamı byk dosya aktarımı sağlayabilen Gigabit RJ-45 bağlantı noktalarıdır ve hem 10Mb/sn hem de 100Mb/sn Ethernet aygıtlarıyla uyumludur. Blokaja neden olmayan anahtarlama mimarisine sahip olan TL-SG1016D, azami veri ıkışı iin paketleri tam kablo hızında iletir ve szer. 10KB Jumbo şasi ile byk dosya aktarımlarının performansı nemli lde artırılmıştır. Ayrıca, Full Duplex kipi iin IEEE 802.3x akış denetimi ve Half Duplex kipi iin yoğunluk baskısı desteği, trafik yoğunluğunu azaltır ve TL-SG1016D'nin gvenilir bir şekilde alışmasına olanak sağlar. Ağınızın Gigabite ykseltilmesi iin mkemmel bir tercihtir ve aynı zamanda daha nce yaptığınız yatırımları gereken şekilde korur.
Kolay Kullanım
Bu gigabit anahtarın otomatik zellikleri, kurulumu tak ve kullan haline getirir ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Herhangi bir yapılandırma gerektirmez. Otomatik MDI/MDIX, apraz kablolara duyulan gereksinimi ortadan kaldırır. Her bağlantı noktasındaki otomatik yapılandırma alışverişi, bir ağ aygıtının bağlantı hızını ( 10, 100 ya da 1000 Mb/sn) algılar ve uyumluluk ile optimum performans iin akıllı bir şekilde ayarlar.
TP-LINK Hakkında
1996 yılında kurulan TP-LINK, bugn 21 binin zerinde alışanı ile ağ (network) rnleri konusunda retim yapan kresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribtrlkleriyle 128’den fazla lkede satış yapan şirketin, dnya genelinde yz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptrler, Print Serverlar, Medya eviriciler ve Ağ Adaptrleri rn gruplarında, gl AR-GE, efektif retim ve katı kalite politikası ile dller kazanan rnler sunmaya devam etmektedir.

Tm rnlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye reten şirket, cirosunun yzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine gre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yzde 35’in zerinde bir pazar payı ile dnya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara ıkarmıştır.
PoE DesteğiYok
Port Sayısı16 Adet
Rack KasaUyumlu
SFP YuvaYok
Veri Transfer Hızı1Gbps
YönetimYönetilemez
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...